logo
beIN SPORTS HD 8 (Arap)
Paylaş:
13 Kasım 2019 Çarşamba 14:56:48
futbol
14:45Irak U23 - Özbekistan U23Canlı
futbol
14:40Portekiz takımı - Arjantin takımıCanlı
futbol
14:31Manchester City team - Juventus teamCanlı
tenis
14:30Dalwinder Singh - Tim Van RijthovenCanlı
futbol
14:29Vitesse (Amatörler) - Ajax (Amatörler)Canlı
basketbol
14:25Lakers - SunsCanlı
futbol
14:17Borussia (Amatörler) - Bayern (Amatörler)Canlı
futbol
14:15CRPF Jalandhar - Minerva PunjabCanlı
basketbol
14:15Cebu Casino Ethyl Alcohol - Navotas Uni-Pak SardinesCanlı
futbol
14:00VPK-Agro Magdalinovka - FC Enerhiya Nova KakhovkaCanlı
futbol
14:00Tayland U23 - Myanmar U23Canlı
tenis
14:00Prajnesh Gunneswaran - Chandril SoodCanlı
tenis
13:45Harri Heliovaara - Hiroki MoriyaCanlı
tenis
13:45John-Patrick Smith - Ilya IvashkaCanlı
tenis
13:45Mohamed Safwat - Antoine EscoffierCanlı
tenis
13:45Yannick Maden - Rayane RoumaneCanlı
tenis
13:45Arneodo/Sitak - Gabashvili/KaratsevCanlı
tenis
13:30Antoine Hoang - Enrico Dalla ValleCanlı
futbol
13:00CHGU Groznyi - KGTUCanlı
basketbol
13:00Seoul Samsung Thunders - Anyang KGCCanlı
futbol
12:45ASK - Bengaluru IICanlı
tenis
12:30Ali Collins - Alba Carrillo MarinCanlı
tenis
10:45Vasil Kirkov - Petros TsitsipasCanlı
diğer
10:40Capitals Team - Flaers TeamCanlı
tenis
14:50Kento Takeuchi - Yurii Dzhavakian
futbol
15:00FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk
futbol
15:00Nairobi Stima - Kibera Black Stars
futbol
15:00Persewar Waropen - Persiraja Aceh
futbol
15:00Ukrayna U19 - Estonya U19
futbol
15:00Kuzey Makedonya U19 - Bosna-Hersek U19
futbol
15:00Ideal - Anadia
futbol
15:00Almere City FC - FC Groningen
futbol
15:00İngiltere U19 - Lüksemburg U19
futbol
15:00Sportul Snagov - ACSF Vointa Turnu Magurele
futbol
15:00FC Csikszereda Miercurea Ciuc - FC Resita
futbol
15:00Ripensia Timisoara - ASU Poli Timisoara
futbol
15:00ACS UTA Batrana Doamna - FC Gloria Buzău
futbol
15:00FC Dunărea Călărași - SCM Argesul Pitesti
futbol
15:00CS Metaloglobus Bucureşti - FC Farul Constanța
futbol
15:00St. Josephs Youth - Mount Kenya United
futbol
15:00Nairobi City Stars - Ushuru F.C.
futbol
15:00Administration Police - Fortune Sacco
futbol
15:00Muranga Seal - Talanta
futbol
15:00APS Bomet - Shabana
futbol
15:00Újpest U19 - MOL Vidi U19
futbol
15:00Argentino de Merlo II - General Lamadrid II
futbol
15:00Talleres de Remedios de Escalada II - CA San Miguel II
futbol
15:00Defence Force Addis Abeba - Bahir Dar Kenema
basketbol
15:00Xinjiang Flying Tigers - Jilin Northeast Tigers
basketbol
15:00Hunan Yongsheng II - Chongqing II
basketbol
15:00Guangdong Southern Tigers II - Guangxi Weizhuang II
tenis
15:00Yshai Oliel - Lenny Hampel
tenis
15:00Stefano Travaglia - Andrea Pellegrino
tenis
15:00Cabal/Farah - Rojer/Tecau
tenis
15:00Celestine Avomo Ella - Ksenia Laskutova
tenis
15:00Anis Ghorbel - Charles Tzicas
tenis
15:00Uladzimir Ignatik - Danilo Petrovic
tenis
15:00Benjamin Winter Lopez - Simon Beaupain
tenis
15:00Egor Noskin - Kristjan Tamm
tenis
15:00Katarzyna Pitak - Giorgia Pinto
tenis
15:00Robin Stanek - Antonin Stepanek
tenis
15:00Jiri Barnat - Pavel Shumeiko
tenis
15:00Alexandre Peyrot - Ugo Blanchet
tenis
15:00Nikola Breckova - Laura Schaeder
tenis
15:00Giulia Crescenzi - Chiara Girelli
tenis
15:00Giulia Paterno - Bojana Klincov
tenis
15:00Darya Lavrichenko - Sara Gambogi
tenis
15:00Costanza Traversi - Yu Shan
tenis
15:00Federica Sacco - Emily Seibold
tenis
15:00Bojana Marinkovic - Clothilde De Bernardi
futbol
15:05Al-Kawkab - Al Najoom
futbol
15:15Al Taqdom - Ohud Medina
futbol
15:20Al Jabalain - Al-Nahda Club Al-Khobar
futbol
15:30Pegasus II - Hong Kong Rangers II
futbol
15:30Woofoo Tai Po II - Southern District RSA II
futbol
15:30Buducnost Dobanovci - FK Smederevo
futbol
15:30FK Radnički 1923 - FK Bačka Palanka
futbol
15:30Sindelic Belgrade - Kabel Novi Sad
futbol
15:30Zarkovo - FK Zemun
futbol
15:30Zlatibor - FK radnicki Pirot
futbol
15:30Kalivia - Olympiacos Agiou Stefanou
futbol
15:30Nikites Anthousas - Proteas Palaias Fokaias
futbol
15:30Pathiakakis - AO Kyanos Astir Varis
futbol
15:30Thiseas Neas Makris - Marko
futbol
15:30Olympiakos Nicosia - Onisilos Sotira
futbol
15:30Kryoneri - Pampeaniakos
futbol
15:30Tabarjal - Al Shabab Riyadh
futbol
15:30FK Rudar Prijedor - FK Radnik Bijeljina
futbol
15:30FK Drina Zvornik - Zvijezda 09
basketbol
15:30BC Enisey - Balkan Botevgrad
tenis
15:30Guillermo Garcia-Lopez - Alexandre Muller
tenis
15:30Kalenichenko/Pichler - Kadhe/Myneni
tenis
15:30Kaliyanda Poonacha/Chandrashekar - Rawat/Sureshkumar
tenis
15:30Vitalia Stamat - Romy Koelzer
tenis
15:30Cristian Lozan - Hanyi Liu
tenis
15:30Stefan Seifert - Laurynas Grigelis
tenis
15:30Cheng-Yu Yu - Amr Asrawy
tenis
15:30Patrik Niklas-Salminen - David Poljak
tenis
15:30Jaroslav Pospíšil - Nikola Milojevic
tenis
15:30Otto Virtanen - Thomas Fabbiano
tenis
15:30Dylan Salton - Palaphoom Kovapitukted
tenis
15:30Tomas Liska - Riccardo Balzerani
tenis
15:30Alexey Zakharov - Yuichiro Inui
tenis
15:30Caripi/Hunter - Peranamallur/Sharma
tenis
15:40Kevin Cheruiyot - Eric Vanshelboim
basketbol
15:45Rizal Golden Coolers - Binan City Heroes
futbol
16:00Express F.C. - Kampala Capital City Authority FC
futbol
16:00Galler U19 - Polonya U19
futbol
16:00Ifestos - Hellas Pontion
futbol
16:00Proodeftiki F.C. - AE Thyellas Achillea Koridallou
futbol
16:00Rusya U19 - Kosova U19
futbol
16:00Türkiye U19 - Ermenistan U19
futbol
16:00Portekiz U19 - Almanya U19
futbol
16:00Kataka - Katwe United
futbol
16:00Orta Afrika Cumhuriyeti - Burundi
futbol
16:00Malavi - Güney Sudan
futbol
16:00Clube de Regatas do Flamengo U20 - Vasco da Gama U20
futbol
16:00Harare City F.C. - TelOne
tenis
16:00Zaharova/Koval - Bronzetti/Pieri
tenis
16:00Thanos/Tsitsipas - Kyratzis/Skorilas
tenis
16:00Wensveen/Oliynykova - Vismane/Dell'Edera
tenis
16:00Delai/Chiesa - Duca/Svatikova
tenis
16:00Essa Qabazard - Kai Wehnelt
tenis
16:00Worovin Kumthonkittikul - Abdulrahman Alawadhi
tenis
16:00Harold Mayot - Arthur Bouquier
tenis
16:00Fita Boluda/Jorge - Astahova/Vukovic
tenis
16:00Talbi/Yashina - Kanapatskaya/Paulenka
tenis
16:00Komar/Falei - Lamens/Pribylova
tenis
16:15Rimpei Kawakami - Ivan Davydov
futbol
16:30SC Villa - Bul FC
futbol
16:30Police FC - Tooro United
futbol
16:30A.S.D San Donato Tavarnelle - ASD Seravezza Calcio
futbol
16:30Union Feltre Asd - ASD Campodarsego
futbol
16:30Folgore Caratese A.S.D. - U.S.D. 1913 Seregno Calcio
futbol
16:30İzlanda U19 - Belçika U19
futbol
16:30Avusturya U19 - Cebelitarık U19
futbol
16:30Fransa U19 - Faroe Adaları U19
tenis
16:30Cressy/Cerretani - Brkic/Pavic
tenis
16:30Mikhail Fufygin - William Grant
tenis
16:30Daniele Capecchi - Daniel De Jonge
tenis
16:30Aldin Setkic - Bernabe Zapata Miralles
tenis
16:30Constantin Bittoun Kouzmine - Luca Giacomini
tenis
16:30Michal Konecny - Martin Krumich
tenis
16:30Petr Michnev - Vladimir Ivanov
tenis
16:30Jordan Benjamin - Louis Tessa
tenis
16:30Lamis Alhussein Abdel Aziz - Camilla Zanolini
tenis
16:30Sinja Kraus - Jenifer Anger
tenis
16:30Yasmin Mansouri - Yvonne Cavalle-Reimers
tenis
16:30Alexandre Da Rosa/Merdeeva - Gadient/Koussenkova
tenis
16:30Haverlag/Popescu - Wooller/Mattiolo
tenis
16:30Andreea Prisacariu - Victoria Kalaitzis
basketbol
17:00Bahçeşehir Koleji - Fribourg Olympic
basketbol
17:00RUT MIIT Moscow - MGUPP Moscow
tenis
17:00Rafael Nadal - Daniil Medvedev
tenis
17:001.Oyuncular (gameler) - 2.Oyuncular (gameler)
tenis
17:00Mischa Zverev - Serhiy Stakhovsky
tenis
17:00Carlos Taberner - Altuğ Çelikbilek
tenis
17:00Evgeny Karlovskiy - Hugo Grenier
tenis
17:00Joshua Ortlip - Eduardo Ribeiro
tenis
17:00Maxence Broville - Milan Welte
tenis
17:00Domagoj Biljesko - Gibril Diarra
tenis
17:00Dev/Reddy - Manji/Stevenson
tenis
17:00Lock/Lock - Agarwal/Ouakaa
diğer
17:00Dinamo-COP Krasnodar - Kama
futbol
17:00US Inveruno 1945 - Unione San-Remo
futbol
17:00İtalya U19 - Malta U19
futbol
17:00Argentino Quilmes II - Villa San Carlos II
futbol
17:00Saint-George Addis Abeba - Welkite Ketema
basketbol
17:15Ufimets - Samara
futbol
17:30FK Metalac Gornji Milanovac - Dinamo Vranje
basketbol
17:30Al Bahreyn - Al Hala
tenis
17:30Fancutt/Harris - Binding/Bothwell
tenis
17:30Zhu/Mashtakov - Amar/Yeshaya
tenis
17:30Hugo Pontico - Yannick Mertens
tenis
17:30De Schepper/Pietri - Joncour/Tchoutakian
tenis
17:35Amandine Cazeaux - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
diğer
18:00VC Zorky Krasnogorsk - Dagestan Makhachkala
diğer
18:00Politechnika Lublin - Bielsko-Biala
futbol
18:00FK Kolubara Lazarevac - Fraficar Beograd
futbol
18:00A.C. Savoia 1908 - Citta di Fasano
futbol
18:00Doxa Drama F.C. - P.A.O.K.
basketbol
18:00OrelGU - Zenit-LGU
tenis
18:00Roberto Marcora - Giulio Zeppieri
tenis
18:00Mark Whitehouse - Jiri Jenicek (CZE)
tenis
18:00Evgeny Kavtorev - Dmitriy Zaharkin
tenis
18:00Dominik Langmajer - Jan Satral
tenis
18:00Alexander Cozbinov - Andrea Bolla
tenis
18:00Baldi/Dalla Valle - Masur/Otte
tenis
18:00Nicolas Alvarez - Alex Blumenberg
tenis
18:00Genaro Alberto Olivieri - Alejandro Moro Canas
tenis
18:00Joao Hinsching - Ulises Blanch
tenis
18:00Maria Lourdes Carle - Katharina Gerlach
tenis
18:00Teliana Pereira - Panna Udvardy
tenis
18:00Despina Papamichail - Maria Mateas
tenis
18:00Renata Zarazua - Bianca Turati
futbol
18:15Al-Ansar Medina - Hottain
futbol
18:15Birleşik Arap Emirlikleri U23 - Suriye U23
futbol
18:30FC Shinnik Yaroslavl - Luch Vladivostok
futbol
18:30FC Fakel Voronezh - SKA-Khabarovsk
futbol
18:30FC Tekstilshchik Ivanovo - FC Tom Tomsk
futbol
18:30FC Khimki - FC Rotor Volgograd
futbol
18:30FC Chaika Peschanokopskoye - FC Mordovia Saransk
futbol
18:30FC Universitatea Cluj - CS Concordia Chiajna
futbol
18:30San Antonio Unido - Independiente de Caquenes
basketbol
18:30OIT Penza - GAPOU SPK Penza
tenis
18:30Walkow/Drzewiecki - Niklas-Salminen/Heliovaara
tenis
18:30Emil Ruusuvuori - Geoffrey Blancaneaux
tenis
18:30Mayuka Aikawa - Kelly Williford
tenis
18:30Elle Christensen - Shavit Kimchi
tenis
18:30Shahar Biran - Adrienn Nagy
tenis
18:30Van Baal/Eleveld - Gelhardt/Schell
tenis
18:30Virtanen/Forejtek - Petit/Escoffier
tenis
18:30Dubrivnyy/Yevseyev - Monroe/Smith
tenis
18:30David Volfson - Christian Langmo
tenis
18:30Karlo Cubelic - Gabriel Ciro Da Silva
tenis
18:30Clayton/Mansouri - Vasilevski/Molchanov
diğer
19:00VK Slávia Svidník - BC Prievidza
diğer
19:00Belediye Plevne - VRCK
futbol
19:00FC Chertanovo Moskova - FC Baltika Kaliningrad
futbol
19:00Namibya - Çad
futbol
19:00US Triestina Calcio - U.S.D. Virtusvecomp Verona
futbol
19:00Gine-Bissau - Esvatini Krallığı
futbol
19:00Kamerun - Yeşil Burun Adaları
futbol
19:00Nijerya - Benin
futbol
19:00Sierra Leone - Lesotho
futbol
19:00CA Fenix Pilar II - CA Los Andes II
basketbol
19:00BC Nizhny Novgorod - ČEZ Basketball Nymburk
basketbol
19:00Mariupol - Invasport
basketbol
19:00BC Prienai - BC Šiauliai
tenis
19:00Daniel Nguyen - Jason Jung
tenis
19:00Alexis Galarneau - Donald Young
tenis
19:00Pedja Krstin - Nick Chappell
tenis
19:00Jeffrey John Wolf - Daniel Altmaier
tenis
19:00Anna Danilina - Taylor Townsend
tenis
19:00Mandy Minella - Katarina Jokic
tenis
19:00Crepaldi/Petrenko - Boltz/Bouquier
diğer
19:30Cuprum Lubin - WKS Czarni Radom
diğer
19:30NIS Vojvodina - CS Arcada Galati
diğer
19:30Raision Loimu - Akaa-Volley
futbol
19:30FC Torpedo Moskova - FC Nizhniy Novgorod
futbol
19:30Union Berlin - Holstein Kiel
futbol
19:30FS METTA/Latvijas Universitāte - Super Nova
basketbol
19:30UU-Korihait Uusikaupunki - Pyrintö Tampere
basketbol
19:30Kouvot Kouvola - Salon Vilpas Vikings
basketbol
19:30Ura Kaarinan - Helsinki Seagulls
basketbol
19:30USK Future Stars Prague - BC Kolín
basketbol
19:30Olomoucko - BK NH Ostrava
basketbol
19:30BK JIP Pardubice - Turi Svitavy
basketbol
19:30Kataja Basket Club - Legia Warszawa
tenis
19:30Stefano Napolitano - Dennis Novak
tenis
19:30Barnat/Stepanek - Vrba/Paty
tenis
19:30Brancaccio/Pellegrino - Sabanov/Sabanov
tenis
19:30Titouan Droguet - Elmar Ejupovic
tenis
19:30Bastian Malla - Gonzalo Lama
tenis
19:30Juan Manuel Cerundolo - Tomas Martin Etcheverry
tenis
19:30Jose Pereira - Justin Roberts
tenis
19:30Ana Sofia Sanchez - Seone Mendez
tenis
19:30Dasha Ivanova - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
tenis
19:30Alycia Parks - Maria Herazo Gonzalez
tenis
19:35Nastja Kolar - Anna Bondar
diğer
20:00Industriales - Cienfuegos
diğer
20:00Matanzas - Las Tunas
diğer
20:00Santiago de Küba - Camagüey
diğer
20:00Karlovarsko - Vardar Skopje
diğer
20:00Partizani Tirana - Erzeni
diğer
20:00Chrobry Glogow - APP Krispol Września
diğer
20:00Stal Nysa - Norwid Czestochowa
diğer
20:00MVK Lokomotiva Zvolen - Bystrina SPU Nitra
diğer
20:00Spartak VKP Myjava - VK KDS Šport Košice
diğer
20:00SK Limbazi - VK Selver Tallinn
futbol
20:00Trayal - FK Novi Pazar
futbol
20:00Slovenya U19 - İsveç U19
futbol
20:00UAI Urquiza II - Justo Jose de Urquiza II
basketbol
20:00Tofaş - KK Partizan
basketbol
20:00Rytas Vilnius - Limoges CSP
basketbol
20:00AEK Athens B.C. - BC Burgos
basketbol
20:00BK VEF Rīga - Brose Bamberg
basketbol
20:00Türk Telekom B.K. - BC Oostende
basketbol
20:00Sluneta Usti nad Labem - BK Děčín
basketbol
20:00BC Körmend - Bakken Bears
basketbol
20:00CSU Sibiu - CSM Oradea
basketbol
20:00Levski Lukoil - BC Tsmoki-Minsk
basketbol
20:00Pınar Karşıyaka - Proximus Spirou
basketbol
20:00U-BT Cluj-Napoca - Sodertalje Kings
basketbol
20:00BC Dnipro - Kyiv Basket
basketbol
20:00Amyntas Dafnis - Diagoras Driopideon
basketbol
20:00Kalev Cramo - Tallinna Ulikool Kalev
basketbol
20:00KK Tajfun Sentjur - Primorska Koper
tenis
20:00Dempster/Lovett - Merino/Pena Lopez
tenis
20:00Fanny Stollar - Stefanie Voegele
tenis
20:00Morvayova/Tanasescu - Kimchi/Nagy
tenis
20:00Anfisa Danilchenko - Laetitia Pulchartova
tenis
20:00Antonio Cayetano March - Juan Alejandro Hernandez Serrano
tenis
20:00Luis Patino - Alexander Weis
tenis
20:00Mateus Alves - Arklon Huertas Del Pino
tenis
20:00Tiphanie Fiquet - Yarden Akler
tenis
20:00Joao Lucas Reis Da Silva - Cameron Green
diğer
20:30Visla - KS Aluron Warta Zawiercie
diğer
20:30VCA Amstetten - Ried
futbol
20:30CS Mioveni - Rapid București
basketbol
20:30Cedevita Olimpija - BC UNICS
basketbol
20:30Maccabi Rishon LeZion - Virtus Granarolo Bologna
basketbol
20:30WTK Anwil Włocławek - Antwerp Giants
basketbol
20:30Fyllingen Bbk - Gimle BBK Bergen
tenis
20:30Usue Maitane Arconada - Hanna Chang
tenis
20:30Alexey Vatutin - Diego Hidalgo
tenis
20:30Collin Altamirano - Adrian Menendez-Maceiras
tenis
20:30Dalma Galfi - Whitney Osuigwe
tenis
20:30Ruan Roelofse - Roberto Cid Subervi
tenis
20:30Christensen/Lacasse - Zamarripa/Zamarripa
tenis
20:30Filip Cristian Jianu - Bradley Klahn
futbol
20:45MC Alger - JS Kabylie
diğer
21:00Linköpings VC - VC Pärnu
diğer
21:00SIP Sempeter - ACH Volley Ljubljana
futbol
21:00Auersmacher - SV Röchling Völklingen
futbol
21:00SV Merchweiler - SV Elversberg
futbol
21:00FC Nöttingen - FC 08 Villingen
futbol
21:00SV Rohrbach - 1. FC Saarbrucken
futbol
21:00CD Becerril - Urraca CF
futbol
21:00Tolosa - Pontellas
futbol
21:00FK Pirmasens - 1. FC Kaiserslautern
futbol
21:00Andorra CF - CE Andratx
futbol
21:00Finlandiya U19 - Danimarka U19
futbol
21:00FC Cartagena - FC Barcelona
futbol
21:00Sudan - São Tomé ve Príncipe
futbol
21:00Club Almirante Brown II - CSyD Flandria II
futbol
21:00Defensores Unidos II - Club Comunicaciones II
futbol
21:00Ceres Rio de Janeiro - Paraiba do Sul
futbol
21:00Estância Velha RS U19 - Gremio Esportivo Brasil U19
futbol
21:00Paduano EC - Acao RJ
futbol
21:00SV Weidenhausen - TSV Steinbach
futbol
21:00CD Torrijos - UD Socuéllamos
futbol
21:00Veracruz Vitoria St Antao - Clube Náutico Capibaribe
basketbol
21:00MKS Dąbrowa Górnicza - Basket Zielona Góra
basketbol
21:00BK Lions Jindrichuv Hradec - USK II Praha
basketbol
21:00Ironi Nes-Ziona - ECE Bulls Kapfenberg
basketbol
21:00Tamsalu Los Toros/Simuna IVAX - BC Balteco Tallinn
basketbol
21:00KK Sutjeska Niksic - Rogaška Crystal
basketbol
21:00KK Sencur - BC Krka
basketbol
21:00KB Peja - Vllaznia Shkodra
tenis
21:00Krawietz/Mies - Maheu/Herbert
tenis
21:00Dragos Ignat - Martin Damm
tenis
21:00Alan Kohen - Saki Imamura
tenis
21:00Johnson/Zapp - Blumenberg/Rodriguez Taverna
tenis
21:00Arantxa Rus - Gabriela Talaba
tenis
21:00Chanelle Van Nguyen - Corinna Dentoni
tenis
21:00Wagner/Fahey - Kung/Stearns
basketbol
21:15Tartu Kalev/Estiko - Paide Viking Window
diğer
21:30United Frankfurt - Netzhoppers KW
diğer
21:30Vibo Valentia - VC Sora
diğer
21:30Eltmann - TV Rottenburg
diğer
21:30Berlin Recycling Volleys - SVG Luneburg
diğer
21:30Luzern - Diekirch
futbol
21:30VfB Linz - Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
futbol
21:30Yunanistan U19 - Arnavutluk U19
futbol
21:30VfB Ginsheim - TSV Eintracht Stadtallendorf
futbol
21:30Sacachispas II - CA San Telmo II
futbol
21:30San Martin de Burzaco II - Dock Sud II
basketbol
21:30Landstede Zwolle - Keravnos B.C.
tenis
21:30Vedder/Tahan - Akler/Cazeaux
tenis
21:30Cubelic/Rai - Bybel/Volfson
tenis
21:30Issei Okamura - Mariano Kestelboim
tenis
21:30Patricia Maria Tig - Irina Falconi
tenis
21:30Felix Corwin - Filip Peliwo
tenis
21:30Maya Tahan - Vanessa Ong
tenis
21:30Tomas Lipovsek Puches - Tigre Hank
tenis
21:30Fernando Yamacita - Ricardo Reyna
basketbol
21:45Reyer Venezia Mestre - PBC Lokomotiv Kuban
basketbol
21:45Monako - Promitheas Patras
diğer
22:00VfB Friedrichshafen - Helios Grizzlys Giesen
diğer
22:00TV Bühl - Hypo Tirol
diğer
22:00Astec Triglav - Braslovce
diğer
22:00Krka Novo Mesto - Crnuce ACH
futbol
22:00Exeter City - West Ham United U21
futbol
22:00Comillas - CD Barquereno
futbol
22:00Angola - Gambiya
futbol
22:00Senegal - Kongo Cumhuriyeti (Brazzaville)
futbol
22:00Burkina Faso - Uganda
futbol
22:00Deportivo Merlo II - Ferrocarril Midland II
futbol
22:00Derby County U23 - Leeds United U23
basketbol
22:00EWE Baskets Oldenburg - Galatasaray Medical Park
basketbol
22:00Hapoel Holon - La Bruixa Dor Manresa
basketbol
22:00Team Fourth Quarter - IK Eos
basketbol
22:00San Giobbe Chiusi - Synergy Valdarno
basketbol
22:00Asker Aliens BC - Kongsberg Miners
basketbol
22:00JBC MMCITE Brno - BK Opava
basketbol
22:00BBC Bayreuth - BK Ventspils
basketbol
22:00Zorg en Zekerheid Leiden - S.L. Benfica
tenis
22:00Lucas Miedler - Jannik Sinner
tenis
22:00Tennys Sandgren - Edan Leshem
tenis
22:00Christopher O'Connell - Andrea Vavassori
tenis
22:00Michael Mmoh - Raymond Sarmiento
tenis
22:00Katarina Zavatska - Jessika Ponchet
tenis
22:00Sebastian Ofner - Francesco Forti
tenis
22:00Bethanie Mattek-Sands - Allie Kiick
tenis
22:00Brandon Nakashima - Christopher Eubanks
diğer
22:15SK Posojilnica Aich Dob - HAOK Mladost
basketbol
22:15Ungmennafélagið Skallagrímur - Hamar
basketbol
22:15UMF Stjarnan - Valur Reykjavik
basketbol
22:15Тор Thorl - Ungmennafélag Grindavíkur
basketbol
22:15Tindastóll - BC Haukar
basketbol
22:30Banco di Sardegna Sassari - Strasbourg IG
basketbol
22:30Iberostar Tenerife Canarias - Royal Halı Gaziantep
basketbol
22:30Spezia - Virtus Siena
basketbol
22:30Phoenix Brussels - GasTerra Flames
tenis
22:30Ponwith/Touliatos - Lama/Etcheverry
tenis
22:30Dhoe/Radojkovic - Butsch/Cerundolo
tenis
22:30Claire Liu - Tori Kinard
tenis
22:30Tjandramulia/Herazo Gonzalez - Gerlakh/Steur
tenis
22:30Boskovic/Mendez - Bondar/Seguel
diğer
22:30Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszow
diğer
22:30Trentino Volley - Gas Sales Piacenza
diğer
22:30Pallavolo Modena - Andreoli Latina
diğer
22:30Marmi Lanza Verona - Cucine Lube Civitanova
diğer
22:30Vero Volley Monza - Consar Ravenna
diğer
22:30Prefaxis Menen - Avoc Achel
futbol
22:30Shrewsbury Town - Macclesfield Town
futbol
22:30ASD S.E.F. Sassari Torres 1903 - A.S.D. Pineto Calcio
futbol
22:30Foggia Calcio - Acireale
futbol
22:30UD Fraga - Pena Azagresa
futbol
22:30Melilla CD - AD Lobon
futbol
22:45Fleetwood Town - Oldham Athletic
futbol
22:45Bristol Rovers - Swindon Town
futbol
22:45Southend United - AFC Wimbledon
futbol
22:45Carrick Rangers II - Ballymena United F.C. II
futbol
22:45FC Crusaders II - Larne II
futbol
22:45Blackfield & Langley - Kingstonian F.C.
futbol
22:45Maldon & Tiptree - Folkestone Invicta
futbol
22:45Hayes & Yeading United - Soham Town Rangers
futbol
22:45Shoreham - Chichester City
futbol
22:45St Patrick's Athletic F.C. - Athlone Town F.C.
basketbol
22:45Unicaja Málaga - Arka Gdynia
basketbol
22:45Brescia - FIATC Joventut Badalona
basketbol
22:45Pass Roma 1970 - Virtus Fondi
futbol
23:00CD El Alamo - CD Pedroñeras
futbol
23:00CA Antoniano - Atletico Porcuna
futbol
23:00Intercity Alicante - Gran Tarajal
futbol
23:00Metropolitanos FC - Monagas SC
futbol
23:00General Velasquez - Colchagua Club de Deportes
futbol
23:00Ramon y Cajal - Estrella Grana El Palmar CF
basketbol
23:00Libertas Montale - Castelfiorentino
basketbol
23:00Toscana Scuola Basket Arezzo - Agliana 2000
tenis
23:00Stefanos Tsitsipas - Alexander Zverev
tenis
23:00Caty McNally - Mari Osaka
tenis
23:00Carruthers/Nsimba - Collens/Mataruga
tenis
23:00Fiquet/Jandric - Van Poppel/Faoro
tenis
23:00Rodriguez/Figlia - Da Silva/Ribeiro
tenis
23:30Olmos/Santamaria - Carter/Loeb
tenis
23:30Aikawa/Kishigami - Dourado/Natarajan
tenis
23:30Jung/Krueger - Bambridge/Lammons
tenis
23:30Danielle Rose Collins - Anhelina Kalinina
tenis
23:30Denis Kudla - Stefan Kozlov
tenis
23:30Gonzalo Villanueva - Jenson Brooksby
tenis
23:30Gumulya/Rompies - Stollar/Townsend
futbol
23:55Brujos Mario Calvo - CD Titan
futbol
23:55CD Ilopaneco - Once Lobos Chalchuapa
futbol
23:55Fuerte San Francisco - CD Cacahuatique
diğer
00:00Sao Bernardo U21 - Santo Andre U21
futbol
00:00Sansare - Achuapa
basketbol
00:00Barcelos Hotel Terco - Guifoes SC
basketbol
00:00Diablos de Miranda - Atleticos de Caracas
tenis
00:00Anton Malofeykin - Vitaly Bainev
tenis
00:00Evan Song - Kevin King
tenis
00:00Daciek/Reed - Nava/Hanzlik
diğer
00:30A. J. F. Bastardo - Rennes
tenis
00:30Fichman/Shibahara - Galfi/Grammatikopoulou
tenis
00:30Pulchartova/Sanz-Llaneza Fernandez - Carvajal Melendez/Ramirez
tenis
00:30Thayne/Thayne - Ortega/Reyna
tenis
00:30Aragon/Goransson - Korda/Hach Verdugo
tenis
00:30Bradley/Green - Kestelboim/Lipovsek Puches
tenis
00:30Vanhoutte/Ong - Biran/Williford
diğer
01:00SESI U21 - Sao Jose Volei U21
tenis
01:00Klahn/Withrow - Verbeek/Huey
tenis
01:00Reyes-Varela/Romboli - Martinez/Meligeni Rodrigues Alves
tenis
01:00Galloway/Maytin - A. Behar/Escobar
tenis
01:00Arconada/Dolehide - Perez/Stefani
futbol
01:15Vila Nova - Guarani
tenis
01:30Johnson/Johnson - Gonzalez/Roelofse
diğer
02:00Funvic Midia Fone - APAN Blumenau
futbol
02:00Zamora - Academia Puerto Cabello
basketbol
02:00C.D. Universidad de Concepcion - AB Temuco
basketbol
02:00Virginia Commonwealth Rams - LSU Tigers
basketbol
02:00ASP Municipal - Max McKenzie
basketbol
02:00Bauru - Club Athletico Paulistano
tenis
02:00Marcos Giron - Brandon Holt
futbol
02:15Corporación Club Deportivo Tuluá - Tigres Futbol Club
futbol
02:30Deportivo Pereira - Deportes Quindío
tenis
02:30Vavassori/Margaroli - Nedunchezhiyan/Sriram Balaji
futbol
02:45Sportivo Las Parejas - Club Atlético Central Córdoba
futbol
18:00Umman - Bangladeş (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
22:00Panathinaikos - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Real Madrid - Barcelona (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
04:00New York Knicks - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
20:00CSKA Moskova - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
22:30Olympiakos - Zalgiris Kaunas (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Valencia Basket - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Galatasaray (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Türk Telekom (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
02:00Chicago Bulls - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
basketbol
13:00OGM Orman - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
15:15Tofaş - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
02:00Memphis Grizzlies - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
14:25Lakers - SunsCanlı
basketbol
14:15Cebu Casino Ethyl Alcohol - Navotas Uni-Pak SardinesCanlı
basketbol
13:00Seoul Samsung Thunders - Anyang KGCCanlı
basketbol
15:00Xinjiang Flying Tigers - Jilin Northeast Tigers
basketbol
15:00Hunan Yongsheng II - Chongqing II
basketbol
15:00Guangdong Southern Tigers II - Guangxi Weizhuang II
basketbol
15:30BC Enisey - Balkan Botevgrad
basketbol
15:45Rizal Golden Coolers - Binan City Heroes
basketbol
17:00Bahçeşehir Koleji - Fribourg Olympic
basketbol
17:00RUT MIIT Moscow - MGUPP Moscow
basketbol
17:15Ufimets - Samara
basketbol
17:30Al Bahreyn - Al Hala
basketbol
18:00OrelGU - Zenit-LGU
basketbol
18:30OIT Penza - GAPOU SPK Penza
basketbol
19:00BC Nizhny Novgorod - ČEZ Basketball Nymburk
basketbol
19:00Mariupol - Invasport
basketbol
19:00BC Prienai - BC Šiauliai
basketbol
19:30UU-Korihait Uusikaupunki - Pyrintö Tampere
basketbol
19:30Kouvot Kouvola - Salon Vilpas Vikings
basketbol
19:30Ura Kaarinan - Helsinki Seagulls
basketbol
19:30USK Future Stars Prague - BC Kolín
basketbol
19:30Olomoucko - BK NH Ostrava
basketbol
19:30BK JIP Pardubice - Turi Svitavy
basketbol
19:30Kataja Basket Club - Legia Warszawa
basketbol
20:00Tofaş - KK Partizan
basketbol
20:00Rytas Vilnius - Limoges CSP
basketbol
20:00AEK Athens B.C. - BC Burgos
basketbol
20:00BK VEF Rīga - Brose Bamberg
basketbol
20:00Türk Telekom B.K. - BC Oostende
basketbol
20:00Sluneta Usti nad Labem - BK Děčín
basketbol
20:00BC Körmend - Bakken Bears
basketbol
20:00CSU Sibiu - CSM Oradea
basketbol
20:00Levski Lukoil - BC Tsmoki-Minsk
basketbol
20:00Pınar Karşıyaka - Proximus Spirou
basketbol
20:00U-BT Cluj-Napoca - Sodertalje Kings
basketbol
20:00BC Dnipro - Kyiv Basket
basketbol
20:00Amyntas Dafnis - Diagoras Driopideon
basketbol
20:00Kalev Cramo - Tallinna Ulikool Kalev
basketbol
20:00KK Tajfun Sentjur - Primorska Koper
basketbol
20:30Cedevita Olimpija - BC UNICS
basketbol
20:30Maccabi Rishon LeZion - Virtus Granarolo Bologna
basketbol
20:30WTK Anwil Włocławek - Antwerp Giants
basketbol
20:30Fyllingen Bbk - Gimle BBK Bergen
basketbol
21:00MKS Dąbrowa Górnicza - Basket Zielona Góra
basketbol
21:00BK Lions Jindrichuv Hradec - USK II Praha
basketbol
21:00Ironi Nes-Ziona - ECE Bulls Kapfenberg
basketbol
21:00Tamsalu Los Toros/Simuna IVAX - BC Balteco Tallinn
basketbol
21:00KK Sutjeska Niksic - Rogaška Crystal
basketbol
21:00KK Sencur - BC Krka
basketbol
21:00KB Peja - Vllaznia Shkodra
basketbol
21:15Tartu Kalev/Estiko - Paide Viking Window
basketbol
21:30Landstede Zwolle - Keravnos B.C.
basketbol
21:45Reyer Venezia Mestre - PBC Lokomotiv Kuban
basketbol
21:45Monako - Promitheas Patras
basketbol
22:00EWE Baskets Oldenburg - Galatasaray Medical Park
basketbol
22:00Hapoel Holon - La Bruixa Dor Manresa
basketbol
22:00Team Fourth Quarter - IK Eos
basketbol
22:00San Giobbe Chiusi - Synergy Valdarno
basketbol
22:00Asker Aliens BC - Kongsberg Miners
basketbol
22:00JBC MMCITE Brno - BK Opava
basketbol
22:00BBC Bayreuth - BK Ventspils
basketbol
22:00Zorg en Zekerheid Leiden - S.L. Benfica
basketbol
22:15Ungmennafélagið Skallagrímur - Hamar
basketbol
22:15UMF Stjarnan - Valur Reykjavik
basketbol
22:15Тор Thorl - Ungmennafélag Grindavíkur
basketbol
22:15Tindastóll - BC Haukar
basketbol
22:30Banco di Sardegna Sassari - Strasbourg IG
basketbol
22:30Iberostar Tenerife Canarias - Royal Halı Gaziantep
basketbol
22:30Spezia - Virtus Siena
basketbol
22:30Phoenix Brussels - GasTerra Flames
basketbol
22:45Unicaja Málaga - Arka Gdynia
basketbol
22:45Brescia - FIATC Joventut Badalona
basketbol
22:45Pass Roma 1970 - Virtus Fondi
basketbol
23:00Libertas Montale - Castelfiorentino
basketbol
23:00Toscana Scuola Basket Arezzo - Agliana 2000
basketbol
00:00Barcelos Hotel Terco - Guifoes SC
basketbol
00:00Diablos de Miranda - Atleticos de Caracas
basketbol
02:00C.D. Universidad de Concepcion - AB Temuco
basketbol
02:00Virginia Commonwealth Rams - LSU Tigers
basketbol
02:00ASP Municipal - Max McKenzie
basketbol
02:00Bauru - Club Athletico Paulistano
basketbol
22:00Panathinaikos - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Real Madrid - Barcelona (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
04:00New York Knicks - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
20:00CSKA Moskova - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
22:30Olympiakos - Zalgiris Kaunas (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Valencia Basket - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Galatasaray (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Türk Telekom (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
02:00Chicago Bulls - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
basketbol
13:00OGM Orman - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
15:15Tofaş - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
02:00Memphis Grizzlies - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
14:45Irak U23 - Özbekistan U23Canlı
futbol
14:40Portekiz takımı - Arjantin takımıCanlı
futbol
14:31Manchester City team - Juventus teamCanlı
futbol
14:29Vitesse (Amatörler) - Ajax (Amatörler)Canlı
futbol
14:17Borussia (Amatörler) - Bayern (Amatörler)Canlı
futbol
14:15CRPF Jalandhar - Minerva PunjabCanlı
futbol
14:00VPK-Agro Magdalinovka - FC Enerhiya Nova KakhovkaCanlı
futbol
14:00Tayland U23 - Myanmar U23Canlı
futbol
13:00CHGU Groznyi - KGTUCanlı
futbol
12:45ASK - Bengaluru IICanlı
futbol
15:00FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk
futbol
15:00Nairobi Stima - Kibera Black Stars
futbol
15:00Persewar Waropen - Persiraja Aceh
futbol
15:00Ukrayna U19 - Estonya U19
futbol
15:00Kuzey Makedonya U19 - Bosna-Hersek U19
futbol
15:00Ideal - Anadia
futbol
15:00Almere City FC - FC Groningen
futbol
15:00İngiltere U19 - Lüksemburg U19
futbol
15:00Sportul Snagov - ACSF Vointa Turnu Magurele
futbol
15:00FC Csikszereda Miercurea Ciuc - FC Resita
futbol
15:00Ripensia Timisoara - ASU Poli Timisoara
futbol
15:00ACS UTA Batrana Doamna - FC Gloria Buzău
futbol
15:00FC Dunărea Călărași - SCM Argesul Pitesti
futbol
15:00CS Metaloglobus Bucureşti - FC Farul Constanța
futbol
15:00St. Josephs Youth - Mount Kenya United
futbol
15:00Nairobi City Stars - Ushuru F.C.
futbol
15:00Administration Police - Fortune Sacco
futbol
15:00Muranga Seal - Talanta
futbol
15:00APS Bomet - Shabana
futbol
15:00Újpest U19 - MOL Vidi U19
futbol
15:00Argentino de Merlo II - General Lamadrid II
futbol
15:00Talleres de Remedios de Escalada II - CA San Miguel II
futbol
15:00Defence Force Addis Abeba - Bahir Dar Kenema
futbol
15:05Al-Kawkab - Al Najoom
futbol
15:15Al Taqdom - Ohud Medina
futbol
15:20Al Jabalain - Al-Nahda Club Al-Khobar
futbol
15:30Pegasus II - Hong Kong Rangers II
futbol
15:30Woofoo Tai Po II - Southern District RSA II
futbol
15:30Buducnost Dobanovci - FK Smederevo
futbol
15:30FK Radnički 1923 - FK Bačka Palanka
futbol
15:30Sindelic Belgrade - Kabel Novi Sad
futbol
15:30Zarkovo - FK Zemun
futbol
15:30Zlatibor - FK radnicki Pirot
futbol
15:30Kalivia - Olympiacos Agiou Stefanou
futbol
15:30Nikites Anthousas - Proteas Palaias Fokaias
futbol
15:30Pathiakakis - AO Kyanos Astir Varis
futbol
15:30Thiseas Neas Makris - Marko
futbol
15:30Olympiakos Nicosia - Onisilos Sotira
futbol
15:30Kryoneri - Pampeaniakos
futbol
15:30Tabarjal - Al Shabab Riyadh
futbol
15:30FK Rudar Prijedor - FK Radnik Bijeljina
futbol
15:30FK Drina Zvornik - Zvijezda 09
futbol
16:00Express F.C. - Kampala Capital City Authority FC
futbol
16:00Galler U19 - Polonya U19
futbol
16:00Ifestos - Hellas Pontion
futbol
16:00Proodeftiki F.C. - AE Thyellas Achillea Koridallou
futbol
16:00Rusya U19 - Kosova U19
futbol
16:00Türkiye U19 - Ermenistan U19
futbol
16:00Portekiz U19 - Almanya U19
futbol
16:00Kataka - Katwe United
futbol
16:00Orta Afrika Cumhuriyeti - Burundi
futbol
16:00Malavi - Güney Sudan
futbol
16:00Clube de Regatas do Flamengo U20 - Vasco da Gama U20
futbol
16:00Harare City F.C. - TelOne
futbol
16:30SC Villa - Bul FC
futbol
16:30Police FC - Tooro United
futbol
16:30A.S.D San Donato Tavarnelle - ASD Seravezza Calcio
futbol
16:30Union Feltre Asd - ASD Campodarsego
futbol
16:30Folgore Caratese A.S.D. - U.S.D. 1913 Seregno Calcio
futbol
16:30İzlanda U19 - Belçika U19
futbol
16:30Avusturya U19 - Cebelitarık U19
futbol
16:30Fransa U19 - Faroe Adaları U19
futbol
17:00US Inveruno 1945 - Unione San-Remo
futbol
17:00İtalya U19 - Malta U19
futbol
17:00Argentino Quilmes II - Villa San Carlos II
futbol
17:00Saint-George Addis Abeba - Welkite Ketema
futbol
17:30FK Metalac Gornji Milanovac - Dinamo Vranje
futbol
18:00FK Kolubara Lazarevac - Fraficar Beograd
futbol
18:00A.C. Savoia 1908 - Citta di Fasano
futbol
18:00Doxa Drama F.C. - P.A.O.K.
futbol
18:15Al-Ansar Medina - Hottain
futbol
18:15Birleşik Arap Emirlikleri U23 - Suriye U23
futbol
18:30FC Shinnik Yaroslavl - Luch Vladivostok
futbol
18:30FC Fakel Voronezh - SKA-Khabarovsk
futbol
18:30FC Tekstilshchik Ivanovo - FC Tom Tomsk
futbol
18:30FC Khimki - FC Rotor Volgograd
futbol
18:30FC Chaika Peschanokopskoye - FC Mordovia Saransk
futbol
18:30FC Universitatea Cluj - CS Concordia Chiajna
futbol
18:30San Antonio Unido - Independiente de Caquenes
futbol
19:00FC Chertanovo Moskova - FC Baltika Kaliningrad
futbol
19:00Namibya - Çad
futbol
19:00US Triestina Calcio - U.S.D. Virtusvecomp Verona
futbol
19:00Gine-Bissau - Esvatini Krallığı
futbol
19:00Kamerun - Yeşil Burun Adaları
futbol
19:00Nijerya - Benin
futbol
19:00Sierra Leone - Lesotho
futbol
19:00CA Fenix Pilar II - CA Los Andes II
futbol
19:30FC Torpedo Moskova - FC Nizhniy Novgorod
futbol
19:30Union Berlin - Holstein Kiel
futbol
19:30FS METTA/Latvijas Universitāte - Super Nova
futbol
20:00Trayal - FK Novi Pazar
futbol
20:00Slovenya U19 - İsveç U19
futbol
20:00UAI Urquiza II - Justo Jose de Urquiza II
futbol
20:30CS Mioveni - Rapid București
futbol
20:45MC Alger - JS Kabylie
futbol
21:00Auersmacher - SV Röchling Völklingen
futbol
21:00SV Merchweiler - SV Elversberg
futbol
21:00FC Nöttingen - FC 08 Villingen
futbol
21:00SV Rohrbach - 1. FC Saarbrucken
futbol
21:00CD Becerril - Urraca CF
futbol
21:00Tolosa - Pontellas
futbol
21:00FK Pirmasens - 1. FC Kaiserslautern
futbol
21:00Andorra CF - CE Andratx
futbol
21:00Finlandiya U19 - Danimarka U19
futbol
21:00FC Cartagena - FC Barcelona
futbol
21:00Sudan - São Tomé ve Príncipe
futbol
21:00Club Almirante Brown II - CSyD Flandria II
futbol
21:00Defensores Unidos II - Club Comunicaciones II
futbol
21:00Ceres Rio de Janeiro - Paraiba do Sul
futbol
21:00Estância Velha RS U19 - Gremio Esportivo Brasil U19
futbol
21:00Paduano EC - Acao RJ
futbol
21:00SV Weidenhausen - TSV Steinbach
futbol
21:00CD Torrijos - UD Socuéllamos
futbol
21:00Veracruz Vitoria St Antao - Clube Náutico Capibaribe
futbol
21:30VfB Linz - Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
futbol
21:30Yunanistan U19 - Arnavutluk U19
futbol
21:30VfB Ginsheim - TSV Eintracht Stadtallendorf
futbol
21:30Sacachispas II - CA San Telmo II
futbol
21:30San Martin de Burzaco II - Dock Sud II
futbol
22:00Exeter City - West Ham United U21
futbol
22:00Comillas - CD Barquereno
futbol
22:00Angola - Gambiya
futbol
22:00Senegal - Kongo Cumhuriyeti (Brazzaville)
futbol
22:00Burkina Faso - Uganda
futbol
22:00Deportivo Merlo II - Ferrocarril Midland II
futbol
22:00Derby County U23 - Leeds United U23
futbol
22:30Shrewsbury Town - Macclesfield Town
futbol
22:30ASD S.E.F. Sassari Torres 1903 - A.S.D. Pineto Calcio
futbol
22:30Foggia Calcio - Acireale
futbol
22:30UD Fraga - Pena Azagresa
futbol
22:30Melilla CD - AD Lobon
futbol
22:45Fleetwood Town - Oldham Athletic
futbol
22:45Bristol Rovers - Swindon Town
futbol
22:45Southend United - AFC Wimbledon
futbol
22:45Carrick Rangers II - Ballymena United F.C. II
futbol
22:45FC Crusaders II - Larne II
futbol
22:45Blackfield & Langley - Kingstonian F.C.
futbol
22:45Maldon & Tiptree - Folkestone Invicta
futbol
22:45Hayes & Yeading United - Soham Town Rangers
futbol
22:45Shoreham - Chichester City
futbol
22:45St Patrick's Athletic F.C. - Athlone Town F.C.
futbol
23:00CD El Alamo - CD Pedroñeras
futbol
23:00CA Antoniano - Atletico Porcuna
futbol
23:00Intercity Alicante - Gran Tarajal
futbol
23:00Metropolitanos FC - Monagas SC
futbol
23:00General Velasquez - Colchagua Club de Deportes
futbol
23:00Ramon y Cajal - Estrella Grana El Palmar CF
futbol
23:55Brujos Mario Calvo - CD Titan
futbol
23:55CD Ilopaneco - Once Lobos Chalchuapa
futbol
23:55Fuerte San Francisco - CD Cacahuatique
futbol
00:00Sansare - Achuapa
futbol
01:15Vila Nova - Guarani
futbol
02:00Zamora - Academia Puerto Cabello
futbol
02:15Corporación Club Deportivo Tuluá - Tigres Futbol Club
futbol
02:30Deportivo Pereira - Deportes Quindío
futbol
02:45Sportivo Las Parejas - Club Atlético Central Córdoba
futbol
18:00Umman - Bangladeş (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
14:30Dalwinder Singh - Tim Van RijthovenCanlı
tenis
14:00Prajnesh Gunneswaran - Chandril SoodCanlı
tenis
13:45Harri Heliovaara - Hiroki MoriyaCanlı
tenis
13:45John-Patrick Smith - Ilya IvashkaCanlı
tenis
13:45Mohamed Safwat - Antoine EscoffierCanlı
tenis
13:45Yannick Maden - Rayane RoumaneCanlı
tenis
13:45Arneodo/Sitak - Gabashvili/KaratsevCanlı
tenis
13:30Antoine Hoang - Enrico Dalla ValleCanlı
tenis
12:30Ali Collins - Alba Carrillo MarinCanlı
tenis
10:45Vasil Kirkov - Petros TsitsipasCanlı
tenis
14:50Kento Takeuchi - Yurii Dzhavakian
tenis
15:00Yshai Oliel - Lenny Hampel
tenis
15:00Stefano Travaglia - Andrea Pellegrino
tenis
15:00Cabal/Farah - Rojer/Tecau
tenis
15:00Celestine Avomo Ella - Ksenia Laskutova
tenis
15:00Anis Ghorbel - Charles Tzicas
tenis
15:00Uladzimir Ignatik - Danilo Petrovic
tenis
15:00Benjamin Winter Lopez - Simon Beaupain
tenis
15:00Egor Noskin - Kristjan Tamm
tenis
15:00Katarzyna Pitak - Giorgia Pinto
tenis
15:00Robin Stanek - Antonin Stepanek
tenis
15:00Jiri Barnat - Pavel Shumeiko
tenis
15:00Alexandre Peyrot - Ugo Blanchet
tenis
15:00Nikola Breckova - Laura Schaeder
tenis
15:00Giulia Crescenzi - Chiara Girelli
tenis
15:00Giulia Paterno - Bojana Klincov
tenis
15:00Darya Lavrichenko - Sara Gambogi
tenis
15:00Costanza Traversi - Yu Shan
tenis
15:00Federica Sacco - Emily Seibold
tenis
15:00Bojana Marinkovic - Clothilde De Bernardi
tenis
15:30Guillermo Garcia-Lopez - Alexandre Muller
tenis
15:30Kalenichenko/Pichler - Kadhe/Myneni
tenis
15:30Kaliyanda Poonacha/Chandrashekar - Rawat/Sureshkumar
tenis
15:30Vitalia Stamat - Romy Koelzer
tenis
15:30Cristian Lozan - Hanyi Liu
tenis
15:30Stefan Seifert - Laurynas Grigelis
tenis
15:30Cheng-Yu Yu - Amr Asrawy
tenis
15:30Patrik Niklas-Salminen - David Poljak
tenis
15:30Jaroslav Pospíšil - Nikola Milojevic
tenis
15:30Otto Virtanen - Thomas Fabbiano
tenis
15:30Dylan Salton - Palaphoom Kovapitukted
tenis
15:30Tomas Liska - Riccardo Balzerani
tenis
15:30Alexey Zakharov - Yuichiro Inui
tenis
15:30Caripi/Hunter - Peranamallur/Sharma
tenis
15:40Kevin Cheruiyot - Eric Vanshelboim
tenis
16:00Zaharova/Koval - Bronzetti/Pieri
tenis
16:00Thanos/Tsitsipas - Kyratzis/Skorilas
tenis
16:00Wensveen/Oliynykova - Vismane/Dell'Edera
tenis
16:00Delai/Chiesa - Duca/Svatikova
tenis
16:00Essa Qabazard - Kai Wehnelt
tenis
16:00Worovin Kumthonkittikul - Abdulrahman Alawadhi
tenis
16:00Harold Mayot - Arthur Bouquier
tenis
16:00Fita Boluda/Jorge - Astahova/Vukovic
tenis
16:00Talbi/Yashina - Kanapatskaya/Paulenka
tenis
16:00Komar/Falei - Lamens/Pribylova
tenis
16:15Rimpei Kawakami - Ivan Davydov
tenis
16:30Cressy/Cerretani - Brkic/Pavic
tenis
16:30Mikhail Fufygin - William Grant
tenis
16:30Daniele Capecchi - Daniel De Jonge
tenis
16:30Aldin Setkic - Bernabe Zapata Miralles
tenis
16:30Constantin Bittoun Kouzmine - Luca Giacomini
tenis
16:30Michal Konecny - Martin Krumich
tenis
16:30Petr Michnev - Vladimir Ivanov
tenis
16:30Jordan Benjamin - Louis Tessa
tenis
16:30Lamis Alhussein Abdel Aziz - Camilla Zanolini
tenis
16:30Sinja Kraus - Jenifer Anger
tenis
16:30Yasmin Mansouri - Yvonne Cavalle-Reimers
tenis
16:30Alexandre Da Rosa/Merdeeva - Gadient/Koussenkova
tenis
16:30Haverlag/Popescu - Wooller/Mattiolo
tenis
16:30Andreea Prisacariu - Victoria Kalaitzis
tenis
17:00Rafael Nadal - Daniil Medvedev
tenis
17:001.Oyuncular (gameler) - 2.Oyuncular (gameler)
tenis
17:00Mischa Zverev - Serhiy Stakhovsky
tenis
17:00Carlos Taberner - Altuğ Çelikbilek
tenis
17:00Evgeny Karlovskiy - Hugo Grenier
tenis
17:00Joshua Ortlip - Eduardo Ribeiro
tenis
17:00Maxence Broville - Milan Welte
tenis
17:00Domagoj Biljesko - Gibril Diarra
tenis
17:00Dev/Reddy - Manji/Stevenson
tenis
17:00Lock/Lock - Agarwal/Ouakaa
tenis
17:30Fancutt/Harris - Binding/Bothwell
tenis
17:30Zhu/Mashtakov - Amar/Yeshaya
tenis
17:30Hugo Pontico - Yannick Mertens
tenis
17:30De Schepper/Pietri - Joncour/Tchoutakian
tenis
17:35Amandine Cazeaux - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
tenis
18:00Roberto Marcora - Giulio Zeppieri
tenis
18:00Mark Whitehouse - Jiri Jenicek (CZE)
tenis
18:00Evgeny Kavtorev - Dmitriy Zaharkin
tenis
18:00Dominik Langmajer - Jan Satral
tenis
18:00Alexander Cozbinov - Andrea Bolla
tenis
18:00Baldi/Dalla Valle - Masur/Otte
tenis
18:00Nicolas Alvarez - Alex Blumenberg
tenis
18:00Genaro Alberto Olivieri - Alejandro Moro Canas
tenis
18:00Joao Hinsching - Ulises Blanch
tenis
18:00Maria Lourdes Carle - Katharina Gerlach
tenis
18:00Teliana Pereira - Panna Udvardy
tenis
18:00Despina Papamichail - Maria Mateas
tenis
18:00Renata Zarazua - Bianca Turati
tenis
18:30Walkow/Drzewiecki - Niklas-Salminen/Heliovaara
tenis
18:30Emil Ruusuvuori - Geoffrey Blancaneaux
tenis
18:30Mayuka Aikawa - Kelly Williford
tenis
18:30Elle Christensen - Shavit Kimchi
tenis
18:30Shahar Biran - Adrienn Nagy
tenis
18:30Van Baal/Eleveld - Gelhardt/Schell
tenis
18:30Virtanen/Forejtek - Petit/Escoffier
tenis
18:30Dubrivnyy/Yevseyev - Monroe/Smith
tenis
18:30David Volfson - Christian Langmo
tenis
18:30Karlo Cubelic - Gabriel Ciro Da Silva
tenis
18:30Clayton/Mansouri - Vasilevski/Molchanov
tenis
19:00Daniel Nguyen - Jason Jung
tenis
19:00Alexis Galarneau - Donald Young
tenis
19:00Pedja Krstin - Nick Chappell
tenis
19:00Jeffrey John Wolf - Daniel Altmaier
tenis
19:00Anna Danilina - Taylor Townsend
tenis
19:00Mandy Minella - Katarina Jokic
tenis
19:00Crepaldi/Petrenko - Boltz/Bouquier
tenis
19:30Stefano Napolitano - Dennis Novak
tenis
19:30Barnat/Stepanek - Vrba/Paty
tenis
19:30Brancaccio/Pellegrino - Sabanov/Sabanov
tenis
19:30Titouan Droguet - Elmar Ejupovic
tenis
19:30Bastian Malla - Gonzalo Lama
tenis
19:30Juan Manuel Cerundolo - Tomas Martin Etcheverry
tenis
19:30Jose Pereira - Justin Roberts
tenis
19:30Ana Sofia Sanchez - Seone Mendez
tenis
19:30Dasha Ivanova - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
tenis
19:30Alycia Parks - Maria Herazo Gonzalez
tenis
19:35Nastja Kolar - Anna Bondar
tenis
20:00Dempster/Lovett - Merino/Pena Lopez
tenis
20:00Fanny Stollar - Stefanie Voegele
tenis
20:00Morvayova/Tanasescu - Kimchi/Nagy
tenis
20:00Anfisa Danilchenko - Laetitia Pulchartova
tenis
20:00Antonio Cayetano March - Juan Alejandro Hernandez Serrano
tenis
20:00Luis Patino - Alexander Weis
tenis
20:00Mateus Alves - Arklon Huertas Del Pino
tenis
20:00Tiphanie Fiquet - Yarden Akler
tenis
20:00Joao Lucas Reis Da Silva - Cameron Green
tenis
20:30Usue Maitane Arconada - Hanna Chang
tenis
20:30Alexey Vatutin - Diego Hidalgo
tenis
20:30Collin Altamirano - Adrian Menendez-Maceiras
tenis
20:30Dalma Galfi - Whitney Osuigwe
tenis
20:30Ruan Roelofse - Roberto Cid Subervi
tenis
20:30Christensen/Lacasse - Zamarripa/Zamarripa
tenis
20:30Filip Cristian Jianu - Bradley Klahn
tenis
21:00Krawietz/Mies - Maheu/Herbert
tenis
21:00Dragos Ignat - Martin Damm
tenis
21:00Alan Kohen - Saki Imamura
tenis
21:00Johnson/Zapp - Blumenberg/Rodriguez Taverna
tenis
21:00Arantxa Rus - Gabriela Talaba
tenis
21:00Chanelle Van Nguyen - Corinna Dentoni
tenis
21:00Wagner/Fahey - Kung/Stearns
tenis
21:30Vedder/Tahan - Akler/Cazeaux
tenis
21:30Cubelic/Rai - Bybel/Volfson
tenis
21:30Issei Okamura - Mariano Kestelboim
tenis
21:30Patricia Maria Tig - Irina Falconi
tenis
21:30Felix Corwin - Filip Peliwo
tenis
21:30Maya Tahan - Vanessa Ong
tenis
21:30Tomas Lipovsek Puches - Tigre Hank
tenis
21:30Fernando Yamacita - Ricardo Reyna
tenis
22:00Lucas Miedler - Jannik Sinner
tenis
22:00Tennys Sandgren - Edan Leshem
tenis
22:00Christopher O'Connell - Andrea Vavassori
tenis
22:00Michael Mmoh - Raymond Sarmiento
tenis
22:00Katarina Zavatska - Jessika Ponchet
tenis
22:00Sebastian Ofner - Francesco Forti
tenis
22:00Bethanie Mattek-Sands - Allie Kiick
tenis
22:00Brandon Nakashima - Christopher Eubanks
tenis
22:30Ponwith/Touliatos - Lama/Etcheverry
tenis
22:30Dhoe/Radojkovic - Butsch/Cerundolo
tenis
22:30Claire Liu - Tori Kinard
tenis
22:30Tjandramulia/Herazo Gonzalez - Gerlakh/Steur
tenis
22:30Boskovic/Mendez - Bondar/Seguel
tenis
23:00Stefanos Tsitsipas - Alexander Zverev
tenis
23:00Caty McNally - Mari Osaka
tenis
23:00Carruthers/Nsimba - Collens/Mataruga
tenis
23:00Fiquet/Jandric - Van Poppel/Faoro
tenis
23:00Rodriguez/Figlia - Da Silva/Ribeiro
tenis
23:30Olmos/Santamaria - Carter/Loeb
tenis
23:30Aikawa/Kishigami - Dourado/Natarajan
tenis
23:30Jung/Krueger - Bambridge/Lammons
tenis
23:30Danielle Rose Collins - Anhelina Kalinina
tenis
23:30Denis Kudla - Stefan Kozlov
tenis
23:30Gonzalo Villanueva - Jenson Brooksby
tenis
23:30Gumulya/Rompies - Stollar/Townsend
tenis
00:00Anton Malofeykin - Vitaly Bainev
tenis
00:00Evan Song - Kevin King
tenis
00:00Daciek/Reed - Nava/Hanzlik
tenis
00:30Fichman/Shibahara - Galfi/Grammatikopoulou
tenis
00:30Pulchartova/Sanz-Llaneza Fernandez - Carvajal Melendez/Ramirez
tenis
00:30Thayne/Thayne - Ortega/Reyna
tenis
00:30Aragon/Goransson - Korda/Hach Verdugo
tenis
00:30Bradley/Green - Kestelboim/Lipovsek Puches
tenis
00:30Vanhoutte/Ong - Biran/Williford
tenis
01:00Klahn/Withrow - Verbeek/Huey
tenis
01:00Reyes-Varela/Romboli - Martinez/Meligeni Rodrigues Alves
tenis
01:00Galloway/Maytin - A. Behar/Escobar
tenis
01:00Arconada/Dolehide - Perez/Stefani
tenis
01:30Johnson/Johnson - Gonzalez/Roelofse
tenis
02:00Marcos Giron - Brandon Holt
tenis
02:30Vavassori/Margaroli - Nedunchezhiyan/Sriram Balaji
diğer
10:40Capitals Team - Flaers TeamCanlı
diğer
17:00Dinamo-COP Krasnodar - Kama
diğer
18:00VC Zorky Krasnogorsk - Dagestan Makhachkala
diğer
18:00Politechnika Lublin - Bielsko-Biala
diğer
19:00VK Slávia Svidník - BC Prievidza
diğer
19:00Belediye Plevne - VRCK
diğer
19:30Cuprum Lubin - WKS Czarni Radom
diğer
19:30NIS Vojvodina - CS Arcada Galati
diğer
19:30Raision Loimu - Akaa-Volley
diğer
20:00Industriales - Cienfuegos
diğer
20:00Matanzas - Las Tunas
diğer
20:00Santiago de Küba - Camagüey
diğer
20:00Karlovarsko - Vardar Skopje
diğer
20:00Partizani Tirana - Erzeni
diğer
20:00Chrobry Glogow - APP Krispol Września
diğer
20:00Stal Nysa - Norwid Czestochowa
diğer
20:00MVK Lokomotiva Zvolen - Bystrina SPU Nitra
diğer
20:00Spartak VKP Myjava - VK KDS Šport Košice
diğer
20:00SK Limbazi - VK Selver Tallinn
diğer
20:30Visla - KS Aluron Warta Zawiercie
diğer
20:30VCA Amstetten - Ried
diğer
21:00Linköpings VC - VC Pärnu
diğer
21:00SIP Sempeter - ACH Volley Ljubljana
diğer
21:30United Frankfurt - Netzhoppers KW
diğer
21:30Vibo Valentia - VC Sora
diğer
21:30Eltmann - TV Rottenburg
diğer
21:30Berlin Recycling Volleys - SVG Luneburg
diğer
21:30Luzern - Diekirch
diğer
22:00VfB Friedrichshafen - Helios Grizzlys Giesen
diğer
22:00TV Bühl - Hypo Tirol
diğer
22:00Astec Triglav - Braslovce
diğer
22:00Krka Novo Mesto - Crnuce ACH
diğer
22:15SK Posojilnica Aich Dob - HAOK Mladost
diğer
22:30Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszow
diğer
22:30Trentino Volley - Gas Sales Piacenza
diğer
22:30Pallavolo Modena - Andreoli Latina
diğer
22:30Marmi Lanza Verona - Cucine Lube Civitanova
diğer
22:30Vero Volley Monza - Consar Ravenna
diğer
22:30Prefaxis Menen - Avoc Achel
diğer
00:00Sao Bernardo U21 - Santo Andre U21
diğer
00:30A. J. F. Bastardo - Rennes
diğer
01:00SESI U21 - Sao Jose Volei U21
diğer
02:00Funvic Midia Fone - APAN Blumenau

Haberler

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdü

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdüUEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak …

UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı. Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00’te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi. I Grubu’nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens […]

UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg'u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00'te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi.

I Grubu'nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens (2) ve Vagner Love'un golleriyle mücadeleden 3-2 galip ayrıldı.

Bu sonuçla siyah-beyazlılar grupta ikinci sıraya yükselirken, son maçlar öncesi son 32 turuna kalmak için önemli bir avantaj yakaladı.

Grubun diğer mücadelesinde Malmö, konuk ettiği Genk ile 2-2 berabere kaldı. İsveç ekibi Oscar Lewicki ve Marcus Antonsson ile ağları sarsarken, Belçika temsilcisinin gollerini Alejandro Pozuelo ve Joseph Paintsil kaydetti.

Grupta Malmö 8 puanla lider, Beşiktaş 7 puanla ikinci, Malmö 6 puanla üçüncü, Sarpsborg 5 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Beşiktaş, grubun son maçında konuk edeceği Malmö'yü yenmesi halinde diğer maçın sonucuna bakmadan son 32 turuna çıkacak.

Sevilla üst tur şansını zora soktu

Öne çıkan diğer karşılaşmalarda, J Grubu'nda Belçika temsilcisi Standard Liege, konuk ettiği daha önce kupayı 5 kez müzesine götüren Sevilla'yı Moussa Djenepo'nun golüyle 1-0 yenerek üst tura kalma umudunu sürdürdü. İspanya ekibinde Pablo Sarabia 68. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Krasnodar'ın üst tura çıkmayı garantilediği grupta 9 puana sahip Sevilla ile Standard Liege arasından üst tura çıkacak takım, son maçların ardından belli olacak.

L Grubu'nda lider Chelsea, ağırladığı Yunanistan temsilcisi PAOK'u 27. ve 37. dakikalarda Olivier Giroud, 60. dakikada Callum Hudson-Odoi ve 78. dakikada Alvaro Morata'nın golleriyle 40 yendi.PAOK'ta Yevhen Khacheridi, henüz 7. dakikada doğrudan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarBeşiktaşEkip

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdıFenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça ka…

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi. lker Stadı’nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu. Belçika’da Anderlecht’in Slovak rakibi Spartak Trnava’yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı. Grupta […]

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb'le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi.

lker Stadı'nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu.

Belçika'da Anderlecht'in Slovak rakibi Spartak Trnava'yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı.

Grupta puanını 8'e yükselten sarı-lacivertliler ikinci oldu. Dinamo Zagreb ise puanını 13'e çıkararak grup liderliğini garantiledi.

Gruplardan çıkmayı yine başardı

Fenerbahçe, "Kupa 2" olarak adlandırılan UEFA Kupası ve UEFA Avrupa Ligi'nde 6. kez yer aldığı grup aşamasından yine üst tura çıkmayı başardı.

Sarı-lacivertliler, bu organizasyondaki grup aşamasını rahat geçiyor.

Fenerbahçe, 2006-2007'de UEFA Kupası adı altında oynanan organizasyonda 3. olarak bir üst tura çıkarken, 2009-2010, 2012-2013, 2016-2017'yi lider, 2015-2016'yı da ikinci bitirerek bir sonraki turda mücadele etme hakkı kazandı.

Sarı-lacivertliler, bu sezon da yer aldığı gruplardan üst tura adını yazdırdı.

Koeman oyuncu değiştirmedi

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Erwin Koeman, karşılaşmayı başladığı 11'le bitirdi.

Koeman, ikinci yarının başından itibaren yedek kaleci Erten Ersu dışında diğer 6 oyuncuyu belirli aralıklara ısınmaya gönderdi.

Hollandalı çalıştırıcı, bu isimlerin hiçbirini oyuna dahil etmedi ve 3 değişiklik hakkını da kullanmadı.

Fenerbahçe'de bu uygulamanın aynısını 2016-2017 sezonunda bir diğer Hollandalı teknik adam Dick Advocaat, Akhisarspor'u 3-1 yendikleri maçta yapmıştı.

Ersun Yanal tezahüratları

Fenerbahçeli taraftarlar, maç sonunda eski teknik direktörleri Ersun Yanal lehine tezahüratlarda bulundu.

Taraftarların büyük bir bölümü, maçın bitiş düdüğüyle beraber Yanal'ın göreve gelmesi için tezahüratlar yaptı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarFenerbahçeEkip

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siya…

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı. Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut’un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin […]

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 kaybetti.

Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı.

Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut'un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin ortalarında takım savunmasında etkili olan yeşil-siyahlılar,McCallum'un üç sayılık basketiyle Herbalife Gran Canaria karşısında 6. dakikayı 18-11 üstün bitirdi. İspanyol ekibi, periyodun son anlarında hücumda Eriksson ile skor üretse de Darüşşafaka Tekfen, birinci çeyreği 25-22 önde tamamladı.

İkinci periyoda iyi başlayan Herbalife Gran Canaria, üst üste aldığı hücum ribauntlarının ardından Pauli'yle bulduğu basketle 12. dakika biterken eşitliği yakaladı: 27-27. Bu dakikadan sonra kenardan oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın da desteğiyle savunmada ve hücumda ritmini yeniden bulan Darüşşafaka Tekfen, 10-0'lık seri yakalayarak 16. dakikada farkı 10 sayıya (37-27) çıkardı. İlk yarının son bölümlerinde farkı 12'ye (44-32) kadar çıkaran yeşil-siyahlılar, Pasecniks'in basketine rağmen soyunma odasına 44-34 önde girdi.

İkinci yarı karşılıklı basketlerle başladı. Radicevic ve Eriksson'la dış atışlarda isabetler bulan Herbalife Gran Canaria'ya hızlı hücumlarla yanıt veren Darüşşafaka Tekfen, 24. dakikayı 50-40 üstün kapattı. Arka arkaya yapılan top kayıplarının ardından temposu düşen ev sahibi ekip karşısında Eriksson, Pasecnicks ve Oliver'le skor üreten İspanya temsilcisi, üçüncü çeyreğin bitimine 37 saniye kala yeniden beraberliği yakaladı: 54-54. Konuk ekip, Eriksson'un üç sayı çizgisinin gerisinden kaydettiği basketle final periyoduna 57-56 üstün gitti.

Son periyoda uzun oyuncularının ürettiği sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, McCallum'un da devreye girmesiyle 32. dakika biterken öne geçti: 63-62. Oliver ve Tillie ile basketler bulan Herbalife Gran Canaria, 34. dakikada molaya 66-65 önde gitti. Molanın dönüşünde top kayıpları yapan ev sahibi ekip, son 4 dakikaya 68-65 geride girdi. Savunmada sorun yaşayan yeşil-siyahlılar karşısında Strawberry ve Eriksson'la sayılar kaydeden İspanyol ekibi, 37. dakikayı 73-65 üstün bitirdi. Darüşşafaka Tekfen, oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın basketleriyle farkı 2 dakika 10 saniye kala 4 sayıya indirdi: 69-73. Yeşil-siyahlılar, kalan sürede üstünlüğünü koruyan Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 mağlup oldu.

Türkiye: 71 – İspanya: 67

Türkiye: 71 – İspanya: 672019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. …

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. Karşılaşmaya Semih Erden’in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay’ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden […]

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu'nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya'yı 71-67 yendi.

Karşılaşmaya Semih Erden'in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay'ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden etkili oldu ve 7. dakikayı 13-10 üstün geçti. Periyot, 15-15 eşitlikle tamamlandı.

A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2. çeyreğe etkili başlayan taraf oldu. Sinan Güler ve Semih Erden ile skor bulan milliler, 12. dakika içinde 4 sayılık farkı (19-15) yakaladı. Brizuela ile üst üste 3 sayılık basketler üreten İspanya, 6-0'lık seri yakalayarak 14. dakikada öne geçti: 19-21. Buğrahan Tuncer-Tolgahan Geçim ikilisinin 3 sayılık basketleriyle rakibine 6-0'lık seriyle karşılık veren ay-yıldızlılar, 15. dakikada bir kez daha skor üstünlüğünü (25-21) ele geçirdi. İki takımın da 3 sayılık atışlarda yüksek yüzde yakaladığı bu bölümde Buğrahan Tuncer ile sonuca giden Türkiye, savunmada Brizuela'yı durdurmakta zorlanınca İspanya, 18. dakikada skora denge getirdi: 34-34. Türkiye, Semih Erden'in basketiyle soyunma odasına 36-34 önde gitti.

Üçüncü çeyreğe Türkiye, Doğuş Balbay, İspanya ise Vazquez'in basketiyle başladı. Semih Erden'in başarılı performansıyla rakip savunmayı geçen milliler, Tolga Geçim'in 3 sayılık basketiyle 26. dakikada farkı 7 sayıya (49-42) çıkardı. Ribauntlarda da rakibine üstünlük sağlayan A Milli Erkek Basketbol Takımı, periyodun son 1,5 dakikasına 51-46 önde girdi. Tolga Geçim ve Sinan Güler ile skor bulan Türkiye, farkı biraz daha açtı ve çeyreği 56-48 üstün tamamladı.

Final periyoduna iyi giren bu kez İspanya oldu. Llovet ve Brizuela'nın sayılarıyla 8-1'lik seri yakalayan konuk takım, 34. dakikada farkı 1 sayıya düşürdü: 57-56. Doğuş Balbay'ın 3 sayılık basketiyle rahatlayan Türkiye, yine bu oyuncunun serbest atış çizgisinden ürettiği sayılarla son 4 dakikaya 62-58 önde girdi. Serbest atış çizgisinden sayılar üreten rakibi karşısında Sinan Güler ve Tolga Geçim ile skor bulan Türkiye, son 1,5 dakikaya 67-63 üstün girdi. Son 45 saniyesine 67-67 eşitlikle girilen karşılaşmada Semih Erden'in pota altı basketiyle öne geçen Türkiye, Tolga Geçim ile taktik faulleri sayıya çevirdi ve mücadeleden 71-67 galip ayrıldı.

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, karşılaşmayı birlikte izledi.

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago Bernabeu

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago BernabeuGüney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Liberta…

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid’deki Santiago Bernabeu Stadı’nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi. Arjantin’in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors’ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez […]

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid'deki Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Arjantin'in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors'ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez ertelenince, Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) karşılaşmanın 8 veya 9 Aralık'ta farklı bir ülkede oynanacağını açıklamıştı.

İspanyol basınında yer alan haberlerde, CONMEBOL, İspanya Futbol Federasyonu (RFEF), Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ve Real Madrid kulübünün Libertadores Kupası finali rövanş maçının Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması konusunda anlaşmaya vardığı belirtildi. Resmi kararın İspanyol hükümetinin onay vermesinin ardından açıklanacağı bildirildi.

River Plate-Boca Juniors arasındaki rövanşın 9 Aralık'ta oynanması öngörülüyor.

River Plate'in Antonio Vespucio Liberti Stadyumu'nda geçen cumartesi oynanması gereken karşılaşma, River Plate taraftarının Boca Juniors oyuncularını taşıyan otobüse saldırmasının ardından bir gün sonraya ertelenmişti. CONMEBOL, Boca Juniors Kulübünün karara itirazının ardından maçı ikinci kez erteleme kararı almıştı.

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'in iki köklü kulübü arasındaki finalin ilk ayağına Boca Juniors ev sahipliği yapmış ve mücadele 2-2 beraberlikle sonuçlanmıştı.

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmedi

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmediCedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup o…

Cedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup oldu. NBA’e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı’nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı. Milli basketbolcu Cedi Osman’ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle “double double” yaptığı Cavaliers’ta […]

Cedi Osman'ın "double double" yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 mağlup oldu.

NBA'e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı'nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı.

Milli basketbolcu Cedi Osman'ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle "double double" yaptığı Cavaliers'ta Jordan Clarkson 25, Colin Sexton 21 sayıyla oynadı.

Ev sahibi ekipte ise Russell Westbrook 23 sayı, 19 ribaunt, 15 asistle "triple double" yaparak galibiyetin mimarlarından oldu. Jerami Grant 21, Paul George 18 sayıyla skora katkı sağladı.

Milli basketbolcu Ersan İlyasova'nın formasını giydiği Milwaukee Bucks, sahasında Chicago Bulls'u 116-113 mağlup etti.

Ersan İlyasova'nın 9 sayı, 6 ribauntla oynadığı Bucks'ta Giannis Antetokounmpo 36 sayı, 11 ribaunt, 8 asistlik performansıyla takımının skor yüküne büyük katkıda bulundu. Malcolm Brogdon 24 sayı üretti.

Bulls'ta ise Jabari Parker ve Zach LaVine 24'er, Ryan Arcidiacono 22 sayıyla maçı tamamladı.

Furkan Korkmaz'ın 22 dakika süre aldığı ve 11 sayı, 1 ribaunt, 1 asistle oynadığı maçta Philadelphia 76ers, sahasında New York Knicks'i 117-91 yendi. Ev sahibi takımda Joel Embiid 26 sayı, 14 ribaunt, 7 asistle "double double" yaptı.

SonuçlarCharlotte Hornets-Atlanta Hawks: 108-94Philadelphia 76ers-New York Knicks: 117-91Brooklyn Nets-Utah Jazz: 91-101Houston Rockets-Dallas Mavericks: 108-128Milwaukee Bucks-Chicago Bulls: 116-113Minnesota Timberwolves-San Antonio Spurs: 128-89New Orleans Pelicans-Washington Wizards: 125-104Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers: 100-83Portland Trail Blazers-Orlando Magic: 115-112Los Angeles Clippers-Phoenix Suns: 115-99

Aynı başlıktaNBASonuçlar

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandı

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandıUEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Ş…

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00’te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi. A Grubu’nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı. Puanını […]

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi.

UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00'te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi.

A Grubu'nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı.

Puanını 10'a çıkaran Borussia Dortmund ile lider Atletico Madrid'in adlarını son 16 turuna yazdırdığı grupta, Club Brugge ise UEFA Avrupa Ligi'ne kaldı.

B Grubu'nda Barcelona, konuk olduğu PSV'yi 2-1 yendi. İspanyol ekibinin gollerini Lionel Messi ve Gerard Pique atarken,Hollanda temsilcisinin tek golünü ise Luuk de Jong kaydetti.

Bu sonuçla Barcelona, 13 puanla grubunu lider tamamlamayı garantileyerek son 16 turuna kaldı. PSV ise 1 puanla grubu son sırada tamamlayarak Avrupa arenasına veda etti.

Grubun diğer mücadelesinde Tottenham konuk ettiği Inter'i 80. dakikada Christian Eriksen'in golüyle 1-0'la geçti. 7'şer puana sahip iki takım arasından üst tura çıkacak ekip, gruptaki son maçların ardından belli olacak.

Büyük rekabetin yaşandığı C Grubu'nda, Fransa ekibi Paris Saint-Germain (PSG), konuk ettiği İngiltere temsilcisi Liverpool'u 13. dakikada Juan Bernat, 37. dakikada Neymar'ın ağları sarsmasıyla 2-1 yendi. Liverpool'un tek golünü, 45 1'inci dakikada penaltıdan James Milner ağlara gönderdi.

Neymar, attığı golle Şampiyonlar Ligi'nde en çok ağları sarsan Brezilyalı futbolcu konumuna geldi.

Grubun diğer karşılaşmasında İtalya temsilcisi Napoli, konuk ettiği Sırbistan ekibi Kızılyıldız'ı 11. dakikada Marek Hamsik, 33. ve 52. dakikalarda Dries Mertens'in fileleri havalandırmasıyla 3-1 mağlup etti.

Bu sonuçların ardından C Grubu'nda Napoli 9 puanla lider, PSG 8 puanla ikinci, Liverpool 6 puanla üçüncü, Kızılyıldız 4 puanla son sırada yer aldı. Grupta üst tura çıkan ve Avrupa Ligi vizesi alan takımlar, son maçların ardından belli olacak.

D Grubu'nda ise lider Portekiz ekibi Porto, konuk ettiği Schalke 04'ü Eder Militao, Jesus Corona ve Moussa Marega'nın golleriyle 3-1 yendi. Almanya temsilcisinin tek golünü, penaltıdan Nabil Bentaleb kaydetti.

Grupta 13 puanlı Porto ve 8 puanlı Schalke 04 son 16 turuna adlarını yazdırırken, 4 puanlı Galatasaray ile 3 puanlı Lokomotiv Moskova, son hafta maçlarında alacakları sonuca göre UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele etmeye hak kazanacak.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlar

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’…

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, “Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek.” dedi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol […]

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu'nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova'ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, "Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek." dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol yollarında sıkıntılarının olduğunu söyledi.

Deneyimli teknik adam, yedikleri gole kadar kadar iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, "Tesadüf eseri yediğimiz gol bizi devreye mağlup soktu. İkinci yarı yediğimiz ikinci golün ardından kazanma ihtimalimiz yoktu, Lokomotiv bizden daha iyi oynadı." diye konuştu.

Genç savunma oyuncusu Ozan Kabak'ı başarılı oyunu nedeniyle tebrik eden Terim, "İyi oynayan da bizim oyuncumuz kötü oynayan da bizim oyuncumuz. Herkes, Galatasaray’da oynamanın çok önemli olduğunu bilmek zorunda. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Bu büyük bir handikap." ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, yaklaşan transfer döneminin Galatasaray için büyük önem taşıdığına dikkati çekerek, "Ocak transfer dönemi çok önemli, çok şeyi belirleyecek. Bunlardan daha önemlisi, mağlubiyeti kabullenmeyen, futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir takım ortaya koymak. Bu süreçte de asgari zararla devam etmek bizi çok mutlu eder." değerlendirmesinde bulundu

Bir soru üzerine Manuel Fernandes'in çok beğendiği bir futbolcu olduğunu kaydeden Terim, "Şu anda gündemimizde böyle bir transfer yok ama futbol bu, yarın ne olacağı belli olmaz." yorumunu yaptı.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlarGalatasarayEkipFatih TerimSporcu

Samandıra’da Ersun Yanal sesleri

Samandıra’da Ersun Yanal sesleriFenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ers…

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu. Süper Lig’in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplandı. Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski […]

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu.

Süper Lig'in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplandı.

Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski teknik direktörlerinin takımın başına getirilmesi için çağrıda bulundu.

Taraftarlar, yağmurlu havaya rağmen uzun süre alandan ayrılmazken, emniyet güçleri geniş güvenlik önlemi aldı. Bu sırada polis ekipleri, taraftarlara dağılması için birçok kez anons yaptı.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumuErsun YanalSporcu

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlaması

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlamasıNijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve …

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu’ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF’nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka’nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja’daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin […]

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı.

Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu'ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF'nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka'nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi

EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja'daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin ise 5 Mart'ta yapılacak bir sonraki duruşmaya kadar yetkililerin yurt dışına çıkmalarını yasakladığını kaydetti.

EFCC, NFF yetkililerini 2015 yılında Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA), Nijerya futbolunun gelişmesi için federasyona verdiği 9,5 milyon doları zimmetlerine geçirmekle suçluyor.